Kreslo zamat / drevo Dekorhome Modrá
199.00 €
Do obchodu
Toto elegantné kreslo, vykladané lesklými krištáľovými gombíky, sa stane perfektnou dekoráciou vašej spálne, chodby alebo obývačky.Kreslo je čalúnené vysoko... Celý popis
Popis
Toto elegantné kreslo, vykladané lesklými krištáľovými gombíky, sa stane perfektnou dekoráciou vašej spálne, chodby alebo obývačky.Kreslo je čalúnené vysoko kvalitným zamatom a má silné molitanové polstrovanie, čo vám pri sedení zaistí mimoriadne pohodlie. Vďaka pevným nohám kaučukovníkových dreva je toto kreslo stabilné a odolné. Je ideálnym miestom na sledovanie filmov, čítanie knihy alebo len tak k odpočívanie!Farba:modráfialovázelenásiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:zamatová látka 100% polyester / nohy kaučukovníkového drevaRozmery:šírka: 65 cmhĺbka: 64 cmvýška: 65 cmšírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu od zeme: 39 cmHmotnosť:10,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,7 kg |
| VÝŠKA | 65 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 64 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 10700.000g |