Kreslo VICTUS Halmar Tmavo zelená
270.40 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo VICTUS ozvláštni vašu obývaciu izbu alebo napríklad aj predsieň. Kreslo ponúka maximálny komfort vďaka mohutnému chrbtovému vankúšu. Kreslo... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo VICTUS ozvláštni vašu obývaciu izbu alebo napríklad aj predsieň. Kreslo ponúka maximálny komfort vďaka mohutnému chrbtovému vankúšu.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stojí na kovovej podnoži lakovanej čiernou farbou.
Farba:tmavozelená / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 80 cmvýška: 85 cm
výška sedu: 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 80 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |