Kreslo VICTORIA Modrá
440.90 €
Do obchodu
Posadiť sa pohodlne a užiť si relax naplno? Jedine s kreslom VICTORIA. Jeho dokonalé prevedenie v kombinácii Velvet látky a zlatého kovu učaruje nejednému... Celý popis
Popis
Posadiť sa pohodlne a užiť si relax naplno? Jedine s kreslom VICTORIA. Jeho dokonalé prevedenie v kombinácii Velvet látky a zlatého kovu učaruje nejednému oku.
Dokonalý design VICTORIA v štýle Art-deco. Pohodlie a relax, presne to môžete očakávať od kresla VICTORIA, ktoré sa pýši nadýchaným mäkkým čalúnením. Doprajte si odpočinok v podobe tohto kúsku.
Farba:svetloružová / zlatámodrá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 77 cmvýška: 80 cm
šírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 36 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 26,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| DEKOR | Chróm |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 27000.000g |