Kreslo VERDON Halmar Tmavo zelená
174.50 €
Do obchodu
Elegantné a pohodlné kreslo VERDON nájde svoje miesto v každom kútiku vašej domácnosti. Kreslo je celočalúnené jemnou látkou Velvet v dvoch farebných... Celý popis
Popis
Elegantné a pohodlné kreslo VERDON nájde svoje miesto v každom kútiku vašej domácnosti.
Kreslo je celočalúnené jemnou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stojí na štyroch oceľových nožičkách lakovaných čiernou farbou. Pýši sa praktickými opierkami, vysokým a pohodlným operadlom a ideálne výškou sedu pre ľahké vstávanie.
Farba:tmavozelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 70 cmvýška: 94 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 12000.000g |