Kreslo VARIO Halmar Tmavo zelená
240.50 €
Do obchodu
Elegantné kreslo VARIO vyniká svojím jedinečným vzhľadom, ktorý nabáda k relaxovanie a chvíľke pokoja. Kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet v troch... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo VARIO vyniká svojím jedinečným vzhľadom, ktorý nabáda k relaxovanie a chvíľke pokoja.
Kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet v troch farebných variantoch: svetloružová, tmavozelená a sivá. Stabilitu zabezpečujú štyri chrómové nohy v zlatej farbe. Kreslo je obohatené a vysokú chrbtovú opierku a príjemné podrúčky.
Farba:svetloružovátmavozelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 100 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 19000.000g |