Kreslo VALDO Tempo Kondela Zelená
216.70 €
Do obchodu
KRESLO VALDO Predstavujeme vám kreslo VALDO – vášho nového spoločníka pre každodennú relaxáciu aj nečakané návštevy. Máte malý byt alebo naopak rozľahlú... Celý popis
Popis
KRESLO VALDO
Predstavujeme vám kreslo VALDO – vášho nového spoločníka pre každodennú relaxáciu aj nečakané návštevy. Máte malý byt alebo naopak rozľahlú obývaciu izbu? VALDO sa dokonale prispôsobí každému priestoru a prinesie sofistikovaný dotyk štýlu v sivej alebo zelenej farbe. Navyše máte možnosť kreslo doplniť o rozkladaciu pohovku VALDO.
zelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látky Enjoy, cena na dotaz. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 10% zálohu z danej čiastky. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
ODOLNOSŤ A STABILITA
Díky kombinaci pružin falista a kvalitní PUR pěny poskytuje nejen výjimečný komfort při sezení a lenošení. Výběr materiálů a pevné nožičky zajišťují dlouhou životnost a stabilitu, což vám umožní vychutnávat si luxus a pohodlí bez starostí. Navíc, s její jednoduchou údržbou a odolnou látkou Enjoy, zůstane VALDO dlouho jako nová.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:látka Enjoy / kov / PUR pena / pružina
Rozmery:šírka: 78 cmhlúka: 93 cmvýška: 99 cm
šírka sedu: 58 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 57 cmvýška nožičiek: 12,7 cm
Nosnosť:90 kg
Hmotnosť:35 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | PUR pena |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 93 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 58 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 35000.000g |