Kreslo v tvare topánky zamat Dekorhome Červená
213.30 €
Do obchodu
Toto dizajnové kreslo v tvare topánky na vysokom podpätku neunikne pozornosti. Kresielko je čalúnené jemnou zamatovou látkou vnesie vnesie do vašej domácnosti... Celý popis
Popis
Toto dizajnové kreslo v tvare topánky na vysokom podpätku neunikne pozornosti.
Kresielko je čalúnené jemnou zamatovou látkou vnesie vnesie do vašej domácnosti modernej nádych extravagancie. Skvele sa hodí na tematické večierky, kde vaše hostí nepochybne zaujme na prvý pohľad!
Uvelebte sa v tomto originálnom kresle v tvare dámskej lodičky a doprajte si poriadnu relaxáciu! Zostavenie kresla je jednoduché.
Farba:červenáfialová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka - polyester 100%
Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 82,5 cmvýška: 85,5 cm
Hmotnosť:10,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Fialová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 10750.000g |