Kreslo v tvare topánky umelá koža Dekorhome Strieborná
236.00 €
Do obchodu
Toto dizajnové kreslo v tvare topánky na vysokom podpätku neunikne pozornosti.Kresielko je čalúnené jemnou umelou kožou a vnesie do vašej domácnosti modernej... Celý popis
Popis
Toto dizajnové kreslo v tvare topánky na vysokom podpätku neunikne pozornosti.Kresielko je čalúnené jemnou umelou kožou a vnesie do vašej domácnosti modernej extravagantný šarm. Skvele sa hodí na tematické večierky, kde vaše hostí nepochybne zaujme na prvý pohľad!Uvelebte sa v tomto originálnom kresle v tvare dámskej lodičky a doprajte si poriadnu relaxáciu! Zostavenie kresla je jednoduché.Farba:bielaružováčervenásiváčiernastriebornázlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža (Bavlna: 5%, Polyester: 25%, PVC: 70%)Rozmery:šírka: 43 cmhĺbka: 82,5 cmvýška: 85,5 cmHmotnosť:10,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,8 kg |
| ŠÍRKA | 43 cm |
| TYP PODNOŽE | Designová |
| HĹBKA | 82 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 10750.000g |