Kreslo v tvare ruky zamat Dekorhome Sivá
321.10 €
Do obchodu
Toto zvláštne kreslo, tvarované ako ľudská ruka, kombinuje odvážny, výrazný štýl s funkcionalitou a obľúbia si ho ako dospelí, tak deti a mládež. Toto vysoko... Celý popis
Popis
Toto zvláštne kreslo, tvarované ako ľudská ruka, kombinuje odvážny, výrazný štýl s funkcionalitou a obľúbia si ho ako dospelí, tak deti a mládež.
Toto vysoko kvalitné kreslo so zamatovým čalúnením je veľmi pohodlné. Štýlová konštrukcia je veľmi odolná. Netypické operadlo kresla umožňuje sa pohodlne oprieť a relaxovať. Zamatový povrch je príjemný na dotyk a ľahko sa čistí.
Montáž je naozaj jednoduchá.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:drevený rám / čalúnenie z vysoko kvalitného zamatu
Rozmery:šírka: 73,5 cmhĺbka: 73,5 cmvýška: 95 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 39 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15050.000g |