Kreslo ušiak RUFINO 3 NEW Tempo Kondela Ružová
283.10 €
Do obchodu
Kreslo ušiak RUFINO je vyrobené z kvalitnej látky v deviatich farebných variantoch: žltá, béžovozlatá, petrolejová, béžovosivá, svetlo sivá / biela, svetlo... Celý popis
Popis
Kreslo ušiak RUFINO je vyrobené z kvalitnej látky v deviatich farebných variantoch: žltá, béžovozlatá, petrolejová, béžovosivá, svetlo sivá / biela, svetlo sivá / orech, ružová, zelená a modrá.
Opierka chrbta má tú správnu tvrdosť. Pomáha predísť bolestiam chrbta. Mohutné opierky rúk zas poskytnú relax Vašim rukám. Štýl kreslu dodávajú aj ozdobné gombíky. Elegantné nožičky sú vyrobené z dreva v rôznych farebných variantoch: wenge, buk, orech a biela.
Pre väčšie pohodlie kreslo môžete doplniť taburetom RUFINO v rovnakom farebnom prevedení.
Farba:
žltá / wengebéžovozlatá / orech (zlatá)petrolejová / bukbéžovosivá / buk (béžová)svetlosivá / bielasvetlosivá / orechstaroružová / orech (ružová)zelená / orechmodrá / orechVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / drevo
Rozmery:
šírka: 85 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 45 cm
hĺbka sedu: 58 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
28,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Wenge |
| DEKOR | Buk |
| DEKOR | Orech |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 60 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 28500.000g |