Kreslo ušiak RODEZA Tempo Kondela Medená
305.80 €
Do obchodu
Prečo ušiak? No len sa na neho pozrite! Vysoké operadlo, ktoré má na jednej i druhej strane vysunutou opierku na hlavu. Aj preto ušiaky všeobecne patrí medzi... Celý popis
Popis
Prečo ušiak? No len sa na neho pozrite! Vysoké operadlo, ktoré má na jednej i druhej strane vysunutou opierku na hlavu. Aj preto ušiaky všeobecne patrí medzi najpohodlnejšie kresla vôbec. Ponúkajú komfortné sedenie, pričom si môžete pohodlne oprieť chrbát, ruky aj hlavu.
Stavte na elegantné kreslo RODEZA. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou Kronos / Paros v piatich farebných variantoch: krémová, mentolová, svetlosivá, medená a sivohnedá taupe. Stojí na pevných drevených nožičkách v čiernej alebo bukovej farbe. Štýl kreslu dodávajú aj ozdobné gombíky.
Po ťažkom dni v práci si odpočinok zaslúžite, relaxujte v náruči pohodlného kresla RODEZA.
Farba:medená / čiernasivohnedá taupe / bukmentolová / bukkrémová / čiernasvetlosivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Kronos alebo Paros / drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 84 cmvýška: 104 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 18 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 18 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 84 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Medená |
| Hmotnosť | 23000.000g |