Kreslo ušiak LORD CORAL Signal Béžová / růžová
306.10 €
Do obchodu
Štýlové kreslo ušiak LORD na prvý pohľad láka na príjemný odpočinok alebo na posedenie s knižkou. Kreslo je čalúnené nádernou látkou s kvetovaným vzorom. Pýši... Celý popis
Popis
Štýlové kreslo ušiak LORD na prvý pohľad láka na príjemný odpočinok alebo na posedenie s knižkou.
Kreslo je čalúnené nádernou látkou s kvetovaným vzorom.
Pýši sa mäkkým sedákom, vysokou chrbtovou opierkou a čalúnenými podrúčkami. Chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky. Stojí na štyroch masívnych nohách v dekore: wenge.
Farba:béžovo růžová / wengebielo ružová / wenge
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka Coral / masívne drevo
Rozmery:šírka: 72 cmhĺbka: 85 cmvýška: 101 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 41 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| DEKOR | Wenge |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová / růžová |
| Hmotnosť | 25000.000g |