Kreslo ušiak AMYKLAS Dekorhome Tmavo zelená
364.30 €
Do obchodu
Kombinácia nadčasovej elegancie a moderného komfortu robia z tohto kresla zaujímavý doplnok do domácnosti. Jemné línie a šedý zamatový povrch kresla pozývajú... Celý popis
Popis
Kombinácia nadčasovej elegancie a moderného komfortu robia z tohto kresla zaujímavý doplnok do domácnosti. Jemné línie a šedý zamatový povrch kresla pozývajú k odpočinku a dodajú punc luxusu. Veľkorysé podrúčky ponúkajú nielen pohodlnú oporu.
Farba:
zelená
šampanské
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov/látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 76 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 103 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 103 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 15000.000g |