Kreslo umelá koža / drevo Dekorhome Hnedá
197.60 €
Do obchodu
Náročný deň? Nie je nič lepšie, než si večer dopriať relax a odpočinok v pohodlnom kresle. Naše kreslo v štýle Chesterfield bude prvým miestom, kam po dlhom... Celý popis
Popis
Náročný deň? Nie je nič lepšie, než si večer dopriať relax a odpočinok v pohodlnom kresle. Naše kreslo v štýle Chesterfield bude prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.Kreslo je čalúnené umelou kožou, ktorá sa veľmi ľahko čistí a má dlhú životnosť. Kreslo s rámom z masívneho dreva je robustný a stabilný. Silne polstrovaný sedák, operadla a opierky rúk sú veľmi pohodlné, kreslo je skrátka ideálnym miestom k čítaniu, rozprávanie alebo odpočinku.Zostavenie kresla je jednoduché.Farba:bielahnedástriebornázlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 57 cmvýška: 70 cmšírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 40 cmMateriál:drevený rám / čalúnenie z umelej kožeHmotnosť:12,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 12400.000g |