Kreslo umelá koža Dekorhome Tmavohnedá
281.20 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo z umelej kože je štýlové a luxusné. Jeho nadčasové a moderné prevedenie rozhodne neunikne pozornosti vo vašej spálni či obývačke.Silný... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo z umelej kože je štýlové a luxusné. Jeho nadčasové a moderné prevedenie rozhodne neunikne pozornosti vo vašej spálni či obývačke.Silný rám je potiahnutý mäkkou a pohodlnou umelou kožou. Kreslo je vyrobené z kvalitných materiálov, je teda stabilný a vydrží vám slúžiť po dlhé roky. Vyznačuje sa strohým a zároveň klasickým dizajnom, ktorý mu prepožičiava štýlový a moderný vzhľad, takže skvele zapadne do každej obývacej izby.Na ergonomicky tvarovanom sedáku sa vám bude nesmierne dobre sedieť.Toto kreslo vám ponúkne dokonalé miesto k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku.Farba:bielasivátmavo hnedáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža (13% bavlna, 20% polyester, 7% polyuretán, 60% PVC)Rozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 69 cmvýška: 77 cmšírka sedu: 44,5 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 42 cmvýška operadla: 42 cmvýška podrúčiek od zeme: 59 cmHmotnosť:15,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 15500.000g |