Kreslo umelá koža / chróm Dekorhome Tmavohnedá
251.40 €
Do obchodu
Toto elegantné kreslo je skvelým doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.Kreslo je zdobené okrasnými všívanými gombíky a disponuje extra širokými... Celý popis
Popis
Toto elegantné kreslo je skvelým doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.Kreslo je zdobené okrasnými všívanými gombíky a disponuje extra širokými opierkami rúk, s ktorými dodá každému interiéru dojem luxusu, vycibrenosti a moderného štýlu. Vďaka silnému rámu z MDF spolu s robustnými nohami z chrómovanej ocele je toto kreslo stabilné a odolné.Je čalúnené vysoko kvalitnou umelou kožou a vybavené silným polstrovaním z molitanu, ktorý vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie.Toto kreslo je dokonalým miestom na sledovanie filmu, čítanie knižky alebo len tak k odpočinku!Farba:bielatmavo hnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:umelá koža (Bavlna: 5%, Polyester: 15%, PVC: 80%) / rám z MDF / chrómovaná oceľRozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cmšírka sedu: 55,5 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 37 cmvýška podrúčiek od zeme: 55,5 cmHmotnosť:16,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 16,2 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 16200.000g |