Kreslo TYRION Halmar Horčicová
173.70 €
Do obchodu
RELAXAČNÉ KRESLO TYRION Predstavujeme vám skvelého parťáka pre chvíle odpočinku, ktoré vám prinesie moderné kreslo TYRION. Designové kreslo s prvkami... Celý popis
Popis
RELAXAČNÉ KRESLO TYRION
Predstavujeme vám skvelého parťáka pre chvíle odpočinku, ktoré vám prinesie moderné kreslo TYRION. Designové kreslo s prvkami sympatického retro štýlu bude vašim neodmysliteľným spoločníkom po ťažkom a náročnom dni. Vďaka svojmu pútavému prevedeniu sa stane dominantným prvkom každej miestnosti.
LUXUSNÉ ČALÚNENIE
Na čalúnenie bola použitá veľmi obľúbená zamatová látka Velvet, ktorá dodáva kreslu jedinečný pocit z posedenia. Poťahové látky Velvet sú dnes veľmi využívané a zákazníkov žiadané, a to predovšetkým vďaka svojmu luxusnému vzhľadu, mäkkosti a hebkosti. Na kreslo TYRION bola použitá Velvet látka v niekoľkých farebných variantoch.
ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Vyváženú stabilitu kresla zaručujú nohy z kovu, lakované čiernou farbou. Nohy sú navrhnuté tak, aby nenarušovali celkový dizajn kresla, pôsobia decentne a elegantne. Zakončené sú čiernymi plastovými klzákmi proti poškriabaniu podláh, ktoré navyše uľahčujú manipuláciu s kreslom.
ELEGANTNÝ DESIGN
Kreslo TYRION napĺňa predstavu o relaxačnom kresle, ktoré sa navyše stane designovým kúskom vašej obývačky. Samozrejme je vhodné aj na umiestnenie v pracovni, chodbe či hale ako dominantný prvok miestnosti. Jeho štýlové prešívanie mu dodáva eleganciu a luxusný vzhľad.
FAREBNÁ VARIABILITA
Tmavo či svetlo ladený interiér, moderný alebo restro štýl - kreslo TYRION si poradí so všetkým. Vďaka svojmu zamatovému čalúneniu v niekoľkých farebných variantoch nebude problém vybrať to pravé!
horčicová / čierna
modrá / čierna
sivá / čierna
bordová / čierna
tmavozelená / čierna
škoricová / čierna
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 86 cmvýška: 91 cmvýška sedu: 48 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:14,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 86 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 14500.000g |