Kreslo TM-1 Signal Biela
104.90 €
Do obchodu
Moderné kreslo TM-1 vhodné do vašej obývačky, ale aj do haly alebo do čakární. Kreslo je čalúnené ekokožou v deviatich farebných variantoch: biela, krémová,... Celý popis
Popis
Moderné kreslo TM-1 vhodné do vašej obývačky, ale aj do haly alebo do čakární.
Kreslo je čalúnené ekokožou v deviatich farebných variantoch: biela, krémová, červená, modrá, zelená, svetlohnedá, tmavohnedá, svetlosivá a čierna.
Kreslo TM-1 odporúčame kombinovať s 2-miestnou pohovkou TM-2 alebo 3-miestnou pohovkou TM-3.
Farba:bielakrémováčervenámodrázelenásvetlohnedátmavohnedásvetlosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:ekokoža
Rozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 60 cmvýška: 76 cm
hĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 46 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Eko koža |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 11000.000g |