Kreslo TITAN Halmar Sivá
192.90 €
Do obchodu
DIZAJNOVÉ KRESLO TITAN Ponorte sa do sveta luxusu a pohodlia s naším dizajnovým kreslom TITAN. Toto kreslo sa stane nielen stredobodom pozornosti vášho... Celý popis
Popis
DIZAJNOVÉ KRESLO TITAN
Ponorte sa do sveta luxusu a pohodlia s naším dizajnovým kreslom TITAN. Toto kreslo sa stane nielen stredobodom pozornosti vášho interiéru vďaka svojmu elegantnému a rustikálnemu štýlu, ale predovšetkým miestom, kde sa budete cítiť maximálne pohodlne a oddýchnete si po náročnom dni.
POHODLIE
Vysoká chrbtová opierka a pohodlné podrúčky zaručujú maximálny komfort pri odpočinku. Kreslo je čalúnené jemnou látkou Velvet, ktorá je známa svojou príjemnosťou na dotyk a luxusným vzhľadom. Táto látka je vysoko kvalitná a odolná voči opotrebovaniu, čo zaisťuje dlhú životnosť kresla.
MATERIÁL
Kreslo je výnimočné svojim prešitím s kovovými cvočkami. Stabilitu zaisťujú štyri masívne drevené nohy z bukového dreva, čo pridáva na pevnosti a životnosti. Celkový dojem je umocnený čalúnením z jemnej zamatovej látky.
FAREBNÁ VARIABILITA
Ponúkame štyri rôzne farebné varianty, takže si môžete vybrať tú, ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru. Každé kreslo je doplnené nohami v elegantnej čiernej farbe, ktoré dodávajú kreslu stabilitu a vzhľad robustnosti.
modrá
tmavo zelená
sivá
horčicová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 70 cmvýška: 87 cm
výška sedu: 45 cm
MONTÁŽ
Kreslo je dodávané v demontovanom stave, ale jeho montáž je veľmi jednoduchá a rýchla.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18000.000g |