Kreslo textil / drevo Dekorhome Svetlosivá
184.70 €
Do obchodu
Naše kreslo sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlné, a preto sa hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na... Celý popis
Popis
Naše kreslo sa pýši jednoduchým, ale vkusným dizajnom. Je veľmi pohodlné, a preto sa hodí na rozprávanie s priateľmi, čítanie, sledovanie televízie alebo na relaxáciu.Čalúnenie kresla je vyrobené z mäkkého polyesteru, ktorý je vypchatý pohodlnú penou.Rám z dreveného masívu je naopak stabilný a odolný.Jeho montáž je veľmi jednoduchá.Farba:modrásvetlosivátmavosivážltáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 64,5 cmhĺbka: 67 cmvýška: 73,5 cmšírka sedu: 53 cmhĺbka sedu: 48 cmvýška sedu: 37 cmMateriál:drevený rám / textilné čalúnenieHmotnosť:11,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 11,5 kg |
| HĹBKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| ŠÍRKA | 64,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 11450.000g |