Kreslo TERST Tempo Kondela
89.80 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo TERST sa stane vkusným doplnkom do vašej domácnosti. Kreslo je vyrobené v kombinácii eko kože a plastu v prevedení: patchwork. Stabilitu... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo TERST sa stane vkusným doplnkom do vašej domácnosti.
Kreslo je vyrobené v kombinácii eko kože a plastu v prevedení: patchwork. Stabilitu zaisťujú pevné drevené nohy v dekore: dub.
Farba:patchwork / buk
Materiál:eko koža / plast / drevo
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 60 cmvýška: 83 cm
hĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 46 cm
Nosnosť:160 kg
Hmotnosť:7,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| DEKOR | Buk |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 7,1 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 7130.000g |