Kreslo STRIKE Tmavomodrá
363.60 €
Do obchodu
Predstavujeme vám designové kreslo STRIKE, ktoré dýcha luxusným šarmom. Komfort, ktorý toto kreslo ponúka, je jednoducho neprekonateľný. Kreslo v štýle Art... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám designové kreslo STRIKE, ktoré dýcha luxusným šarmom. Komfort, ktorý toto kreslo ponúka, je jednoducho neprekonateľný.
Kreslo v štýle Art Deco má tvar mušle. Čalúnené je kvalitnou látkou Velvet a stabilitu zaisťujú drevené nohy vo farbe buk.
Kreslo je dodávané vrátane dvoch vankúšikov s poťahom na zips.
Farba:mentolová / dubmodrá / dubšedá / dub
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / dubové drevo / molitan
Rozmery:šírka: 88 cmhĺbka: 80 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu s vankúšom: 53 cmhĺbka sedu bez vankúša: 65 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 10 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavomodrá |
| Hmotnosť | 24000.000g |