Kreslo SOFT Halmar Sivá
182.40 €
Do obchodu
Moderné dizajnové kreslo SOFT na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej či chrómované ocele. Je čalúnené poťahovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.... Celý popis
Popis
Moderné dizajnové kreslo SOFT na kovovej konštrukcii z práškovo lakovanej či chrómované ocele.
Je čalúnené poťahovou látkou v niekoľkých farebných variantoch.
Skvele sa hodí do obývacích izieb, vstupných priestorov a čakární.
Farba:svetlosivá / čiernasivá / striebornázelená zamat / zlatámodrá zamat / zlatáVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / lakovaná alebo chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 76 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:25,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 25,6 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 76 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 25600.000g |