Kreslo SILVA Eltap Sola 04 - svetlosivá
400.40 €
Do obchodu
SILVA je elegantné kreslo s mäkkým povrchom, ktoré je ideálne pre moderné aj tradičné domácnosti. Sedák je vyplnený HR penou a vlnovou pružinou pre maximálne... Celý popis
Popis
SILVA je elegantné kreslo s mäkkým povrchom, ktoré je ideálne pre moderné aj tradičné domácnosti. Sedák je vyplnený HR penou a vlnovou pružinou pre maximálne pohodlie. Má tiež pohodlnú chrbtovú opierku a podrúčky. Kreslo je dokončené čiernymi oceľovými nohami pre moderný vzhľad. Kreslo môže byť doplnené ďalšími produktmi z tohto radu, vrátane pohovky a pouffe.
Materiál:
látka / drevo / bonelové pružiny / kov / pena
Rozmery:
šírka: 94 cm
hĺbka: 99 cm
výška: 99 cm
výška sedu: 40 cm
hĺbka sedu: 60 cm
šírka sedu: 60 cm
výška nožičiek: 13 cm
Hmotnosť:
40 kg
Nosnosť:
150 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Cappuccino |
| FARBA | Medená |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA | 99 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ŠÍRKA | 94 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 13 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 99 cm |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | Sola 04 - svetlosivá |
| Hmotnosť | 40000.000g |