Kreslo SANTIAGO Tempo Kondela Sivá
323.60 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo SANTIAGO je celoučalouněné látkou Matrix v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá. Stabilitu zaisťujú kovové nožičky s chrómovou... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo SANTIAGO je celoučalouněné látkou Matrix v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivá.
Stabilitu zaisťujú kovové nožičky s chrómovou povrchovou úpravou. Sedacia časť kresla je vyplnená bonelovej výplňou. Vďaka špeciálne tvarované polohovacie opierke hlavy je kreslo maximálne pohodlné a vhodné na oddych. Opierka hlavy možno nakloniť dopredu alebo dozadu.
Farbu kreslá vyberte vo variantoch produktu.
Farba:
hnedá Matrix 5
šedá Matrix 17
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 112 cm
hĺbka: 92 cm
výška: 114 cm
hĺbka sedu: 53 cm
výška sedu: 41 cm
Nosnosť:
130 kg
Hmotnosť:
35,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 114 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| HMOTNOSŤ | 35,7 kg |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 35700.000g |