Kreslo SANTI Halmar Sivá
187.60 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo SANTI v art-deco štýle vás očarí na prvý pohľad. Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v troch farebných variantoch: ružová, zelená a... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo SANTI v art-deco štýle vás očarí na prvý pohľad.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Velvet v troch farebných variantoch: ružová, zelená a sivá. Stojí na štyroch chrómových nohách v zlatej farbe. Kreslo sa pýši silným sedákom, čalúnenými podrúčkami a chrbtová opierka je obohatená o dekoratívne gombíky.
Farba:ružová / zlatázelená / zlatásivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Velvet / chróm
Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 88 cm
výška sedu: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 74 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20000.000g |