Kreslo SALENI Dekorhome Sivá
413.20 €
Do obchodu
Predstavujeme vám otočné kreslo SALENI – vašu novú oázu pohodlia, ktorá prináša šmrnc a eleganciu do každého interiéru. Nechajte sa pohltiť jemným objatím... Celý popis
Popis
Predstavujeme vám otočné kreslo SALENI – vašu novú oázu pohodlia, ktorá prináša šmrnc a eleganciu do každého interiéru. Nechajte sa pohltiť jemným objatím nášho kresla. Zážitok, ktorý prekračuje hranice obyčajného sedenia, ktoré bolo navrhnuté s ohľadom na vaše maximálne pohodlie a estetické potešenie.
Predstavte si, ako sa po dlhom dni ponoríte do mäkkého náručia zamatovej látky a necháte každú starosť odtiecť preč. SALENI je nielen kreslom, ale vašim osobným útočiskom, kam sa môžete kedykoľvek uchýliť a vychutnať si zaslúžený odpočinok.
Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a tmavosivému odtieňu sa hodí do každého interiéru, či už hľadáte ideálny doplnok do vašej obývačky, dokonalý kúsok do spálne, alebo štýlový prvok, ktorý zvýrazní vašu vstupnú halu. Otáčacia funkcia o 360° pridáva na praktickosti, zatiaľ čo luxusný zamatový poťah je symbolom elegancie, ktorá vyžaruje pohodu a teplo domova.
Farba:
šampanské
tmavosivá
tmavo zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
pena / látka (100% polyester)
Rozmery:
šírka: 103 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
šírka sedu: 53 cm
hĺbka sedu: 56 cm
výška sedu: 46 cm
výška chrbtovej opierky: 37 cm
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 33000.000g |