Kreslo s taburetom ROSE Tempo Kondela Hnedá
137.30 €
Do obchodu
Klubové kreslo s taburetom ROSE predstavuje ideálnu kombináciu dvoch prvkov, je to spojenie toho najlepšieho. Taburet je prispôsobený tak, aby sa mohol... Celý popis
Popis
Klubové kreslo s taburetom ROSE predstavuje ideálnu kombináciu dvoch prvkov, je to spojenie toho najlepšieho. Taburet je prispôsobený tak, aby sa mohol kedykoľvek zasunúť pod kreslo a nezaberal tak zbytočne priestor.
Kreslo a taburet sú celočalúnené kvalitnou látkou Soro v piatich farebných variantoch: hnedá, púdrovo ružová, sivá, mentolová a horčicová.
Farba:hnedápúdrovo ružovásivámentolováhorčicová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:látka Soro
Rozmery kresla:šírka: 65 cmhĺbka: 60 cmvýška: 77 cm
hĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 45 cm
Rozmery taburetu:šírka: 47 cmhĺbka: 38 cmvýška: 30 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA TABURETU | 38 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 17500.000g |