Kreslo s poduškou káro Dekorhome Krémová
306.20 €
Do obchodu
Toto kreslo bude skvelým prírastkom do vášho domu či bytu a iste vám spríjemní každodenný život. Má pevnú drevenú konštrukciu a je potiahnuté hebkú, príjemnou... Celý popis
Popis
Toto kreslo bude skvelým prírastkom do vášho domu či bytu a iste vám spríjemní každodenný život. Má pevnú drevenú konštrukciu a je potiahnuté hebkú, príjemnou látkou.Vďaka vysokej kvalite dreveného rámu je toto kreslo veľmi stabilné a zároveň odolné, čo mu zaručuje dlhodobú životnosť. Jeho nápaditý a napriek tomu klasický dizajn z tohto kresla robí univerzálny kus nábytku, ktorý je vhodný do každej obývacej izby alebo jedálne. Sedák čalúnený molitanom dodáva tomuto kreslu mimoriadne pohodlie.V tomto kresle si môžete rozprávať, čítať si, pozerať sa na televíziu alebo len tak relaxovať.Farba:krémová káročierna károVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:100% polyester / drevený rámRozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 65 cmvýška: 81 cmšírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu od zeme: 45 cmvýška operadla: 45 cmvýška podrúčiek od zeme: 62 cmHmotnosť:15,9 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,9 kg |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 15900.000g |