Kreslo s podnožkou viacfarebný patchwork Dekorhome
250.50 €
Do obchodu
Patchworkové kreslo dodá akémukoľvek izbe zabývaný, štýlovú atmosféru hýriace farbami. Či už si na neho sadnete alebo z neho urobíte unikátny dekoráciu, tento... Celý popis
Popis
Patchworkové kreslo dodá akémukoľvek izbe zabývaný, štýlovú atmosféru hýriace farbami. Či už si na neho sadnete alebo z neho urobíte unikátny dekoráciu, tento dizajnérsky kúsok pritiahne pozornosť na prvý pohľad. Vašich hostí zaujme svojimi detaily, jedinečným prevedením a tiež farebnosťou. Ergonomicky tvarované operadlo je zárukou pohodlného posedenie a žiadne bolesti chrbta.
Balenie obsahuje: 1 x kreslo a 1 x podnožku.
Farba:viacfarebný patchwork
Materiál:látka / drevo
Rozmery kresla:šírka: 68 cmhĺbka: 60 cmvýška: 70 cm
šírka sedu: 43,5 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 40 cm
výška operadla: 32 cm
Rozmery podnožky:šírka: 31 cmhĺbka: 31 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:15,6 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 32 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,6 kg |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 33 cm |
| Hmotnosť | 15600.000g |