Kreslo s podnožkou umelá koža / drevo Dekorhome Červená
199.40 €
Do obchodu
Náročný deň? Nie je nič lepšie, než si večer dopriať relax a odpočinok v pohodlnom kresle. Naše kreslo s podnožkou bude prvým miestom, kam po dlhom dni... Celý popis
Popis
Náročný deň? Nie je nič lepšie, než si večer dopriať relax a odpočinok v pohodlnom kresle. Naše kreslo s podnožkou bude prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.Kreslo je čalúnené umelou kožou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Masívny drevený rám je robustný a je zárukou stability a dlhej životnosti kreslá. Silne polstrovaný sedák a operadlo nášho kreslá sú zárukou pohodlného odpočinku pri čítaní, rozprávanie, sledovanie televízie alebo počúvaní hudby.Zostavenie relaxačného kresla je jednoduché.Balenie obsahuje 1 kreslo a 1 podnožku (taburet).Farba:bielačiernačervenáhnedásivávínováVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 57 cmvýška: 70 cmšírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 41 cmRozmery podnožky (taburetu):šírka: 31 cmhĺbka: 31 cmvýška: 32 cmMateriál:drevený rám / čalúnenie z umelej kožeHmotnosť:15,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 15400.000g |