Kreslo s podnožkou látka / drevo Dekorhome Žltá
212.00 €
Do obchodu
Toto čalúnené kreslo, ktoré dodávame spoločne s podnožkou v rovnakom prevedení, je perfektnou kombináciou štýlu, pohodlia a praktickosti. Naviac mu to... Celý popis
Popis
Toto čalúnené kreslo, ktoré dodávame spoločne s podnožkou v rovnakom prevedení, je perfektnou kombináciou štýlu, pohodlia a praktickosti. Naviac mu to pristane v každej izbe.Kreslo, rovnako ako stolička, sa skladá z pevných nožičiek kaučukovníkového dreva a z vysoko kvalitného polyesterového čalúnenie s molitanovou vypchávkou. Je teda veľmi pohodlné, a navyše toho aj veľa vydržia.Na podnožku si navyše môžete pohodlne zdvihnúť nohy, keď na vás príde spanie. Rovnako tak sa v kresle ale môžete aj pozerať na televíziu, čítať si alebo len tak odpočívať. Nech ho umiestnite kamkoľvek, poskytne vám útulný úkryt. Nábytok sa ľahko skladá. Balenie obsahuje 1 kreslo a 1 podnožku.Farba:žltápetrolejová (zelená)hnedásvetlosivátmavosiváVýber farby zvoľte vo variantoch produktu.Materiál:látka 100% polyester / kaučukovníkovéRozmery kresla:šírka: 73 cmhĺbka: 66 cmvýška: 77 cmšírka sedu: 73 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 41 cmhrúbka podušky: 8 cmRozmery stoličky:šírka: 73 cmhĺbka: 43 cmvýška: 42 cmHmotnosť:17 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 42 cm |
| HĹBKA TABURETU | 43 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 73 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA TABURETU | 73 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 73 cm |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 17040.000g |