Kreslo s podnožkou látka Dekorhome Červená
265.30 €
Do obchodu
Toto kreslo vytvorí elegantné prostredie v každej čakárni, recepcii, kancelárii i vo vašom bývaniu. Pôvabné krivky podrúčok kresla so sebou do každého... Celý popis
Popis
Toto kreslo vytvorí elegantné prostredie v každej čakárni, recepcii, kancelárii i vo vašom bývaniu. Pôvabné krivky podrúčok kresla so sebou do každého interiéru prinesie dávku klasického luxusu a štýlu.Silne polstrovaný sedák, ergonomické operadlo a podrúčky ponúkajú maximálny komfort pri sedení. Stoličku možno tiež používať ako podnožku pre ešte viac pohodlia. Kompaktný dizajn zaručuje robustnosť, odolnosť a dlhodobé používanie.Uvelebte sa do tohto kresla s šálkou čaju a doprajte si príjemný odpočinok!Farba:červená / čiernafialová / čiernamodrá / čiernahnedá / čiernasvetlosivá / čiernatmavosivá / čiernačierna / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka 100% polyester / plastRozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 56 cmvýška: 66 cmRozmery podnožky:šírka: 31 cmhĺbka: 31 cmvýška: 32 cmHmotnosť:13,6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 66 cm |
| HĹBKA KRESLA | 56 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| HĹBKA | 31 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA TABURETU | 31 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 31 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HMOTNOSŤ | 13,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 13600.000g |