Kreslo s podnožkou KIRILO Tempo Kondela Mentolová
493.70 €
Do obchodu
Všetci milovníci pohodlia si prídu na svoje s dizajnovým kreslom Kiril. Ergonomický tvar Kiril je navrhnutý tak, aby kopíroval telo, čo zaisťuje komfortné... Celý popis
Popis
Všetci milovníci pohodlia si prídu na svoje s dizajnovým kreslom Kiril. Ergonomický tvar Kiril je navrhnutý tak, aby kopíroval telo, čo zaisťuje komfortné sedenie.
Celkové pohodlie kresla dotvára podnož, ktorá je jeho súčasťou. Čalúnenie kresla aj podnože Velvet látkou v troch farebných variantoch: žltá, mentolová a zelená, v kombinácii s drevenými nohami z kaučukového dreva dodajú miestnosti nádych luxusu.
Vezmite si do rúk svoju obľúbenú knihu alebo kávu, vyložte si nohy a relaxujte naplno!
Farba:žltámentolovázelená
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / kaučukové drevo
Rozmery kresla:šírka: 98 cmhĺbka: 79,5 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 79 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 43 cm
výška nožičiek: 29 / 36 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oder
Rozmery podnože:šírka: 70 cmhĺbka: 58 cmvýška: 42 cm
šírka sedu: 68 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 40 cm
výška nožičiek: 29 cm
Nosnosť:kreslo: 100 kgtaburet: 90 kg
Hmotnosť:14,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA KRESLA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| HĹBKA KRESLA | 79,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 58 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 79,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA TABURETU | 42 cm |
| HĹBKA TABURETU | 58 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA TABURETU | 70 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 79 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 29 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 36 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mentolová |
| Hmotnosť | 21000.000g |