Kreslo s podnožkou IKAROS Dekorhome
283.70 €
Do obchodu
Elegantné a štýlové kreslo s podnožkou v škandinávskom štýle. Kreslo aj taburet sú čalúnené kvalitnou látkou v šedej brave. Kreslo stojí na štyroch nohách z... Celý popis
Popis
Elegantné a štýlové kreslo s podnožkou v škandinávskom štýle.
Kreslo aj taburet sú čalúnené kvalitnou látkou v šedej brave. Kreslo stojí na štyroch nohách z bukového dreva. K maximálnemu pohodliu prispievajú čalúnené opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Chrbtová opierka aj sedák sú obohatené o dekoratívne prešívanie.
Farba:šedá / hnedá
Materiál:masívne dubové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery kresla:šírka: 50 cmhĺbka: 80 cmvýška: 100 cm
Rozmery taburetu:šírka: 50 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 20000.000g |