Kreslo s podnožkou AK-305 PW2 Autronic
173.00 €
Do obchodu
Moderné kreslo/ušiak s podnožkou v obľúbenom motíve patchwork. Vyniká vysokým prehnutým operadlom, úzkymi a krátkymi podrúčkami. Poťah je z farebnej látky na... Celý popis
Popis
Moderné kreslo/ušiak s podnožkou v obľúbenom motíve patchwork. Vyniká vysokým prehnutým operadlom, úzkymi a krátkymi podrúčkami. Poťah je z farebnej látky na prednej strane a hnedej látky na zadnej strane. Štvornohá a polstrovaná podnožka na vyloženie nôh, ktorú môžete použiť aj ako príležitostný taburet.
Kostra je z masívneho dreva a výplň z kvalitnej PU peny. V mieste sedadla sú na skvalitnenie sedenia elastické popruhy. Dlhé kónické drevené nohy sú z masívneho kaučukovníka v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom. Aby bolo eliminované poškodenie podlahovej krytiny, sú opatrené plastovými klzákmi.
Farba:viacfarebná / hnedá / prírodné drevo
Materiál:masívne drevo / látka / PU pena / plast
Rozmery kresla:šírka: 69 cmhĺbka: 76 cmvýška: 96 cm
výška sedu: 44 cmhĺbka sedu: 48 cm
výška podrúčiek: 58 cmšírka podrúčiek: 6 cm
Rozmery taburetu:šírka: 52 cmhĺbka: 38 cmvýška: 37 cm
Nosnosť:80 / 130 kg
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| NOSNOSŤ | 130 kg |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 76 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| Hmotnosť | 15500.000g |