Kreslo REZZO Halmar Modrá
186.90 €
Do obchodu
Komfortné kreslo REZZO zaujme svojim dizajnom. Je čalúnené poťahovou látkou v štyroch farebných variantoch: bordová, modrá, zelená a sivá.Nohy sú z masívneho... Celý popis
Popis
Komfortné kreslo REZZO zaujme svojim dizajnom. Je čalúnené poťahovou látkou v štyroch farebných variantoch: bordová, modrá, zelená a sivá.Nohy sú z masívneho kaučukovníka.Farba:modrá / nohy tmavý orech + zlatázelená / nohy tmavý orech + zlatábordó / nohy tmavý orechsivá / nohy prírodné drevoVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / kaučukovníkové drevoRozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 73 cmvýška: 84 cmvýška sedu: 44 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:20 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Orech |
| DEKOR | Jelša |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 20000.000g |