Kreslo RAVEL Halmar Bordó
177.20 €
Do obchodu
Moderné kreslo RAVEL má sedák, operadlo aj podrúčky čalúnené zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch. S ozdobným prešívaním na zadnej strane a s... Celý popis
Popis
Moderné kreslo RAVEL má sedák, operadlo aj podrúčky čalúnené zamatovou látkou v niekoľkých farebných variantoch. S ozdobným prešívaním na zadnej strane a s gombíkmi na operadle.
Nohy sú z masívneho dreva v prírodnej farbe alebo lakované čiernou farbou.
Farba:tmavo zelená / prírodná hnedásivá / čiernamodrá / čiernabordó / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamat / masívne drevo
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 78 cmvýška: 100 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Bordó |
| Hmotnosť | 16000.000g |