Kreslo PURIO Halmar Modrá
162.50 €
Do obchodu
Dizajnové kresielko PURIO sa stane Vaším obľúbeným kúskom nábytku, ktorý si zamilujete. Nožičky kreslá sú vyrobené z masívneho kaučukovníka, je čalúnené... Celý popis
Popis
Dizajnové kresielko PURIO sa stane Vaším obľúbeným kúskom nábytku, ktorý si zamilujete.
Nožičky kreslá sú vyrobené z masívneho kaučukovníka, je čalúnené látkou v dvojfarebnej kombinácii v troch variantoch: svetlosivá / tmavosivá, svetlosivá / modrá a béžová / hnedá.
Farba:
svetlosivá / tmavosivá
svetlosivá / modrá
béžová / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu - farba.
Materiál:
poťahová látka / kaučukovníkové
Rozmery:
Šírka: 67 cm
Hĺbka: 75 cm
Výška: 103 cm
Výška sedu: 42 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 76 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 14000.000g |