Kreslo PRIUS Halmar
189.70 €
Do obchodu
Moderné a designové kreslo PRIUS poskytuje pohodlné posedenie a dostatok miesta na príjemné chvíle strávené s priateľmi a rodinou. Má mäkko čalúnený zamatový... Celý popis
Popis
Moderné a designové kreslo PRIUS poskytuje pohodlné posedenie a dostatok miesta na príjemné chvíle strávené s priateľmi a rodinou.
Má mäkko čalúnený zamatový sedák a operadlo. Konštrukcia je vyrobená z chrómovanej ocele v zlatej farbe.
Je vhodné na použitie v štýlových kaviarňach alebo hotelových lobby.
Farba:tmavo zelená / zlatá
Materiál:poťahová zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 54 cmvýška: 78 cmvýška sedu: 46 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:16,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 78 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HMOTNOSŤ | 16,2 kg |
| Hmotnosť | 16200.000g |