Kreslo PRIMUS Autronic Čierna
375.00 €
Do obchodu
Elegantné kreslo v ľahkom nádychu škandinávskeho štýlu. Dizajnovou kombináciou rovných tvarov v kontraste s oblými tvarmi pôsobí stroho, ale veľmi zaujímavo.... Celý popis
Popis
Elegantné kreslo v ľahkom nádychu škandinávskeho štýlu. Dizajnovou kombináciou rovných tvarov v kontraste s oblými tvarmi pôsobí stroho, ale veľmi zaujímavo. K
Kreslo je celočalúnené, možno ho použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. V oboch prípadoch bude neprehliadnuteľný solitér. Uplatnenie nájde ako v obývacej izbe, hale, ale aj spálni alebo v konferenčných miestnostiach.
Poťah je z jemne hrubej látky v nadčasovo čiernej alebo sivej farbe, kostra z masívneho borovicového dreva a preglejky. Výplň je z kvalitnej PU peny. Kónické nohy sú vyrobené z masívneho brezového dreva v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom. Riziko poškodenia podlahových krytín je tu eliminované plastovými klzákmi na dotykovej ploche nôh.
Farba:čiernasvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne drevo / PU pena
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 78 cmvýška: 88 cm
výška sedu: 44 cmšírka sedu: 53 cmhĺbka sedu: 52 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:21,5 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| DEKOR | Breza |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | PUR pena |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 88 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 21,5 kg |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 21500.000g |