Kreslo pravá koža / kov Dekorhome Sivá
203.80 €
Do obchodu
Vytvorte si doma jemnú vintage atmosféru s týmto kreslom z pravej kože. Toto kreslo je čalúnené na dotyk mäkkú pravú kozie kožou, na ktoré sa výnimočne dobre... Celý popis
Popis
Vytvorte si doma jemnú vintage atmosféru s týmto kreslom z pravej kože.
Toto kreslo je čalúnené na dotyk mäkkú pravú kozie kožou, na ktoré sa výnimočne dobre sedí. TV kreslo má železný rám s práškovým nástrekom, takže je stabilný a pevné.
Dôležitá poznámka: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže každý kus je jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čiernasivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá kozej kože / železo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 80 cmvýška: 87 cm
šírka sedu: 49 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 66 cm
Hmotnosť:23,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 23,5 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 23550.000g |