Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome Svetlo hnedá
312.60 €
Do obchodu
Toto kreslo bude pútavým doplnkom v obývacej izbe. Môžete si v ňom rozprávať s rodinou, sledovať televíziu alebo len tak relaxovať. TV kreslo je vyrobené z... Celý popis
Popis
Toto kreslo bude pútavým doplnkom v obývacej izbe. Môžete si v ňom rozprávať s rodinou, sledovať televíziu alebo len tak relaxovať.
TV kreslo je vyrobené z pravej kozej kože, takže je odolné a mäkké na dotyk. Silne polstrovaný sedák a operadlo vám navyše pri sedení poskytnú optimálne pohodlie. Nohy sú zhotovené z masívneho mangovníka, tropického tvrdého dreva, ktoré je synonymom robustnosti a stability.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý nábytok jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:svetlo nedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevo
Rozmery:šírka: 68 cmhĺbka: 65 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 43 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:21,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo hnedá |
| Hmotnosť | 21200.000g |