Kreslo pravá koža / drevo Dekorhome Sivá
289.20 €
Do obchodu
Čo môže byť lepšie ako relaxovať v pohodlnom kresle na konci náročného dňa? Toto kreslo z pravej kože je tým prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.Kreslo... Celý popis
Popis
Čo môže byť lepšie ako relaxovať v pohodlnom kresle na konci náročného dňa? Toto kreslo z pravej kože je tým prvým miestom, kam po dlhom dni zamierite.Kreslo má konštrukciu z masívneho mangovníkového dreva a je čalúnené luxusné pravou kozie kožou, ktorá sa ľahko čistí. Je teda robustné a má dlhú životnosť.Husto polstrované podrúčky, sedák aj operadlo ponúka prvotriedne pohodlie, aby ste sa mohli kompletne uvoľniť a relaxovať pri sledovaní televízie alebo počúvanie hudby.Toto kreslo je ukážkou zručné remeselné práce a bude sa skvele vynímať vo vašej obývačke, spálni alebo izbe pre hostí.Farba:siváhnedáčiernabéžová / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:pravá kozej kože / masívne mangovníkové drevopoduška (béžovočerná varianta): 100% bavlnaRozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 70 cmvýška: 67 cmHmotnosť:18,6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Koža |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,6 kg |
| VÝŠKA | 67 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18650.000g |