Kreslo pravá koža Dekorhome Sivá
258.80 €
Do obchodu
Naša kreslo z pravej kože je skvelým retro doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne. Kreslo je vyrobené z pravej kože, ktorá sa ľahko čistí a je... Celý popis
Popis
Naša kreslo z pravej kože je skvelým retro doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.
Kreslo je vyrobené z pravej kože, ktorá sa ľahko čistí a je osadilo dekoratívnymi všívanými gombíky.
Silne polstrovaný sedák a operadlo vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie.
Rám z masívneho akáciového dreva kreslu navyše dodáva na stabilite a odolnosti.
Farba:hnedáčiernasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:pravá koža / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 61 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
výška sedu: 36 cmhĺbka sedu: 47 cmšírka sedu: 49 cm
Hmotnosť:13,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| VÝŠKA SEDU | 36 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 13320.000g |