Kreslo pravá koža / akáciové drevo Dekorhome Čierna
323.00 €
Do obchodu
Toto luxusné kreslo je ideálna útulné miestečko k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku. Vnesie do vašej obývačky teplú... Celý popis
Popis
Toto luxusné kreslo je ideálna útulné miestečko k rozprávanie, čítanie, sledovanie televízie alebo len tak k odpočinku. Vnesie do vašej obývačky teplú atmosféru s ľahkým nádychom retro štýlu.Kreslo je vyrobené z masívneho akáciového dreva, ktoré bolo vyleštené, natreté a nalakované. Sheeshamová povrchová úprava mu prepožičiava rafinovaný vzhľad. Ručná výroba a nádherná kresba dreva sú zárukou, že je každý kus jedinečný a ľahko odlišný od ostatných. Kreslo je čalúnené mäkkou kozie kožou a polstrované silnou penou, aby sa vám na ňom skvele a pohodlne sedelo.Možno ho ľahko čistiť vlhkou handričkou. Dôležité upozornenie: Farby sa líši kus od kusu, vďaka čomu je každé z našich kresiel jedinečné. Výber kusu k dodaniu je náhodný.Kreslo ponúkame v dvoch farebných variantoch.Farba:hnedáčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:pravá koža / akáciové drevo sa sheeshamovou povrchovou úpravou / akáciové drevo s čiernou povrchovou úpravouRozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 69 cmvýška: 74 cmšírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 55 cmvýška sedu od zeme: 39 cmvýška podrúčiek od zeme: 57 cmhrúbka podušky: 8 cmHmotnosť:18,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Koža |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,8 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 18800.000g |