Kreslo PHILIPS Signal Modrá
328.00 €
Do obchodu
Dizajnové kreslo PHILIPS s chesterfield prvkami skvele vynikne ako solitér v obývacej izbe, v pracovni, na chodbe alebo v spoločenských priestoroch. Kreslo je... Celý popis
Popis
Dizajnové kreslo PHILIPS s chesterfield prvkami skvele vynikne ako solitér v obývacej izbe, v pracovni, na chodbe alebo v spoločenských priestoroch.
Kreslo je čalúnené zamatovou látkou Bluvel v troch farebných variantoch: modrá, zelená a sivá. Je zdobené výrazným dekoratívnym prešívaním a kovovými nitmi. Stabilitu zaisťujem štyri nohy vyrobené v kombinácii dreva a kovu v prevedení: wenge / meď.
Farba:modrázelenásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / kov / drevo
Rozmery:šírka: 87 cmhĺbka: 78 cmvýška: 83 cm
hĺbka sedu: 59 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Wenge |
| DEKOR | Meď |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 16000.000g |