Kreslo patchwork látka / chróm Dekorhome
219.00 €
Do obchodu
Výškovo nastaviteľné kubické kresielko sa môže pochváliť patchwork čalúnením hneď v niekoľkých veselých farbách. To z neho robí nielen skvelú dekoráciu, ale... Celý popis
Popis
Výškovo nastaviteľné kubické kresielko sa môže pochváliť patchwork čalúnením hneď v niekoľkých veselých farbách. To z neho robí nielen skvelú dekoráciu, ale aj nábytok vhodný do akéhokoľvek interiéru, či už pôjde o spálňu, halu, chodbu či obývačku. Rôznofarebné prevedenie sa hodí k mnohým rôznym štýlom domáceho dekoru a dodá každej miestnosti príjemnú atmosféru.Polstrovaný sedák kresla je pokrytý čalúnením a vypchatý penou, na ktoré sa pohodlne sedí. Operadlo dosahuje doprostred chrbta a zaručí vašej bedrovej chrbtici patričnú oporu. Výška sedadla je nastaviteľná pomocou pneumatického piestu. Maximálna výška, o ktorú je možné kreslo zdvihnúť, je 10 cm.Farba:modrá, fialová, zelená, ružová, karmínová, oranžová, krémováMateriál:látka (20% bavlna, 80% polyester) / drevo / pochrómovaná oceľRozmery:šírka: 63 cmhĺbka: 57 cmvýška: 66 - 76 cmšírka sedu: 44,5 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu od zeme: 42 - 52 cmvýška operadla: 26 cmpriemer základne: 450 mmHmotnosť:15,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 52 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,2 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DEKOR | Chróm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 26 cm |
| Hmotnosť | 15200.000g |