Kreslo NORDIC 1 VELVET Signal Tmavo zelená
284.20 €
Do obchodu
Elegantné čalúnené kreslo NORDIC 1 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru. Nohy kresla sú z masívneho bukového dreva, čalúnenie je z... Celý popis
Popis
Elegantné čalúnené kreslo NORDIC 1 VELVET v modernom retro štýle bude ozdobou každého interiéru.
Nohy kresla sú z masívneho bukového dreva, čalúnenie je z príjemnej mäkkej zamatovej látky v niekoľkých farebných prevedeniach.
Ku kreslu NORDIC 1 VELVET odporúčame prikúpiť pohovku NORDIC 2 VELVET a NORDIC 3 VELVET v rovnakom štýle.
Farba:tmavosivátmavo zelenátmavo modrá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / masívne bukové drevo
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 75 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 18000.000g |