Kreslo MERRY Halmar Sivá
171.20 €
Do obchodu
Očarujúce kreslo MERRY na prvý pohľad láka k tomu sa do neho uvelebiť s obľúbenou knihou, pohárom vína alebo len tak odpočívať. Navyše súčasťou kresla sú dva... Celý popis
Popis
Očarujúce kreslo MERRY na prvý pohľad láka k tomu sa do neho uvelebiť s obľúbenou knihou, pohárom vína alebo len tak odpočívať. Navyše súčasťou kresla sú dva vankúše pre vaše maximálne pohodlie.Kreslo je celočalúnené hebkou plyšovou látkou v niekoľkých farebných variantoch. Vďaka neutrálnym farbám je vhodné do akéhokoľvek interiéru. Stojí na štyroch kovových nožičkách, ktoré sú práškovo lakované čiernou farbou.Farba:krémová / čiernasivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 90 cmvýška: 95 cmvýška sedu: 43 cmDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15000.000g |